چگونه میز اداری ایده آل خودتان را بیابید؟

  نمایش همه

  چگونه میز اداری ایده آل خودتان را بیابید؟

  زمانی که جاهای مشخصی را در اداره خود پر کردید، حرکت بعدی این است که مشخص کنید که چه نوع میز اداری ای را باید خریداری کنید. خوشبختانه اکثر افراد در انتخاب میز اداری دچار مشکل می شوند در حالی که بعضی ها حتی از اینکه چه تنوعی از میز اداری در بازار وجود دارند آگاه نیستند.

  به این دلیل، این افراد روی میز اداری ای کار می کنند که بعد ها از آن متنفر می شوند. با در نظر داشتن اینکه شما نمی خواهید بعد ها از میز اداری ای خریده اید متنفر شوید، ما  راهنمایی را فراهم کرده ایم که شما را به سمت خرید میز اداری ای سوق می‌دهد که همیشه به خرید آن افتخار خواهید کرد. به همین ترتیب، چند نکته برای پیدا کردن میز اداری ایده آل برای اداره در ذیل آورده شده اند:

  راهنمایی برای پیدا کردن میز اداری ایده آل شما

  فضای اداره

  اولین فاکتور مشخص کننده نوع میز اداری ای که باید برای آن هزینه کنید، فضای در دسترس شما است. این به این دلیل است که شما نباید میز اداری ای بخرید که متناسب با فضایی که در دسترس دارید نیست. به این دلیل، چند میز اداری ای که می توانید امتحان کنید در ذیل آورده شده اند:

  ۱ میز تحریر

  زمانی که فضای محدودی داریم، میز تحریر می تواند گزینه مناسبی باشد. میزهای تحریر عموما میزهایی هستند که فضای اندکی برای وسایل اداری دارند اما فضای کار آن ها بزرگ است. چه بخواهید میز را کنار دیوار قرار دهید چه در مرکز اتاق، میز تحریر برای هر دو شرایط مناسب است. با این حال فضای میز تحریر بیشتر برای لپ تاپ مناسب است تا کامپیوتر روی میزی. به علاوه استفاده از میز تحریر نباید محدود به اداراتی که فضای کمی دارند باشد، بلکه می توان آن ها را در ادارات بزرگ نیز به کار برد.

  ۲ میز کامپیوتر

  این میز اداری خاص از آن جایی که علاوه بر داشتن فضایی بزرگ برای نگه داری وسایل اداری، فضایی کافی برای یک مانیتور و کیس و تمامی کابل های متصل و وسایل جانبی به ارمغان می آورد، یک میز تحریر بهبود یافته است. این میز اداری ساده است، اما فضای کافی برای سخت افزار کامپیوتر را برای شما فراهم می کند.

   

  ۳ میز گوشه ای

  یکی دیگر از گزینه ها، وقتی که فضای محدودی دارید، میزهای گوشه ای هستند. زمانی که مشکل فضایی دارید باید به سراغ این میزها بروید، به خصوص به این دلیل که آن ها ویژگی هایی دارند که سطحی بزرگ و فضای اضافی برای پا به ارمغان می آورند. همچنین دست شما در این که این میز ها را چطور سوار کنید باز است. شما می توانید این میز ها را به شکل ال سوار کنید، ولی همه این ها به اندازه میزی که خریداری کرده اید بر می گردد. زمانی که فضای فشرده ای دارید، این نوع میز اداری فضای کار بیشتری برای شما فراهم می آورد.

   

  جنس میز اداری

  فاکتور دیگری که باید در حین خرید میز اداری در نظر بگیرید جنس میز اداری است. در ذیل راهنمایی برای انتخاب جنس میز اداری آورده شده است:

  چوب

  رویه چوبی چیزی است که بخش عمده ای از افراد به سراغش می روند. رویه های چوبی نه تنها روی میزهای چوبی، بلکه روی میزهای فلزی نیز پیدا می شوند.

  شیشه

  اگر ترجیح می دهید که میز اداری شما مقداری مدرن تر به نظر بیاید، باید رویه شیشه ای را در دستور کار خود قرار دهید. شیشه را می توان روی میزهایی با سطح چوبی یا فلزی قرار داد. نکته مثبت دیگر سطوح شیشه ای این است که می توان آن ها را در طول نظافت، تعمیر و جابه جایی برداشت. می توان این سطوح را به شکل هایی با ویژگی های متفاوت در آورد. می توان با استفاده از سطوح شیشه ای، مبلمان اداری را سبک تر کرده و فضای دیداری آن را افزایش داد.

  فلز

  اگر به دنبال سطحی هستید که در برابر لکه مقاوم است، باید به سراغ سطوح فلزی بروید. سطوح فلزی در برابر لکه و خراش مقاوم هستند، در حالی که جذابیت بالایی نیز دارند. به علاوه میزهای فلزی از لحاظ مدرن بودن بسیار مناسب هستند.

  لمینت

  لمینت ها به عنوان محافظی برای سطوح چوبی کاربرد دارند و معمولا از موادی شبیه پلاستیک ساخته شده اند. این سطوح از پخش شدن لکه روی میز چوبی جلو گیری می کنند.

  دوام میز های اداری

  دوام یک میز اداری بیش از هر چیز به جنس آن بستگی دارد. لازم به ذکر نیست که میزهای چوبی کمترین دوام را دارند. به این دلیل، اگر به دنبال میزی با دوام هستید، به سراغ میزهای فلزی و چیزهایی از این قبیل بروید. همچنین اگر به صورت مداوم از جایی به جای دیگر جا به جا می شوید، هزینه کردن برای یک میز با دوام ایده خوبی است زیرا این کار جلوی آسیب دیدن میز در حین جابه جایی را می گیرد.

  میز اداری می تواند گویای بزرگی شما و محیط کاری شما باشد، پس قبل از خریداری هر نوع میز اداری تمامی فاکتورها را در نظر بگیرید. همچنین نباید برای خرید میزهای گران قیمت ول خرجی کنید در حالی که گزینه های بهتری نیز وجود دارند که نیاز شما را بر طرف می کنند. به همین دلیل، قبل از خرید در چندین فروشگاه مختلف جستجو کنید تا مطمئن شوید که میز مناسب خود را خریده اید.

  همیشه به خاطر داشته باشید که گزینه هایی که ممکن است برای یک سری از کارمندان مناسب باشند ممکن است برای یک سری دیگر مناسب نباشند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *